Astoria
Назад до брендів

Astoria – істинно італійська сімейна виноробна компанія. Заснована у 1987 році родиною виноробів, братами Паоло і Джорджо Полегато. Уже три десятиліття Astoria з гордістю презентує виняткові ігристі та витримані вина, що створюються у власному виноробному маєтку Astoria «Val De Brun». Висока якість і стильний дизайн вин Astoria дозволяють з гідністю презентувати їх у найбільш трендових ресторанах, енотеках і барах світу.

Виноробний маєток Astoria «Val De Brun» знаходиться в Рефронтоло – муніципалітеті регіону Венето провінції Тревізо. Це серце відомої винної зони Конельяно-Вальдобб’ядене з престижним статусом D.O.C.G. Місцевість вважається однією з найбільш сприятливих виноробних зон Італії завдяки особливому м’якому клімату. Виноробному підприємству Astoria належать сорок гектарів місцевих виноградників, розташованих на передальпійських пагорбах з крутими схилами.

Astoria пов’язала своє ім’я з традиційним енологічним продуктом регіону Венето – Prosecco. Вінтажне Prosecco Millesimato стало гордістю Astoria і удостоїлося безлічі престижних нагород. У тому числі Великої золотої медалі на Міжнародному енологічному конкурсі Vinitaly у Вероні. Ігристе вино Prosecco Millesimato D.O.C.G. є істинним скарбом винної колекції Astoria.

Італія
A.C. Srl
Viale Antonini, 9
31035, Crocettadel Montello TV, Italy

www.astoria.it
ПРОДУКЦIЯ
Astoria – «Cаranto» Pinot Noir IGT
Astoria – «el Ruden» Veneto Rosso IGT
Astoria — Fano
Astoria — Moscato
Astoria — Rose
Astoria — Arzanà
Astoria — Gaggiandre
Astoria — Astoria Lounge
Astoria — IL Millesimato
Astoria — Casa Vittorino
Astoria- Prosecco DOC
Наші бренди
Контакти
Виберіть адресу
+38 (067) 329 08 89
УКРАЇНА
м. Хмельницький, 29000
вул. Зарічанська, 3/1, офіс 209
На карті
+38 (067) 329 08 89
Україна
м. Київ, 04119
вул. Юрія Іллєнка, 83д
На карті
developed by supply.agency