AXIAL VINOS
Назад до брендів

Компанія створена у 1991 році  Луісом Гернардом та Евгенією ван Єкеріс. Цей подружній тандем присвятив своє життя вивченню традицій іспанського виноробства та поширенню вин Іспанії по всьому світу.

AXIAL VINOS — креативна іспанська винна компанія, яка виробляє вино у декількох провідних винних регіонах Іспанії — Denominaciones de Origen (DO) та створює найцікавіші винні концепції з нуля, контролюючи весь процес інновацій.

AXIAL VINOS має три потужні заводи у наступних DO: Каріньєна, Кампо де Борха та Наварра, і експортує вино з Іспанії до дистриб’юторів та роздрібних торговців по всьому світу. Сьогодні вина AXIAL VINOS представлені на п’яти континентах.

Ентузіазм, гнучкість, та надійна команда – ось три кити, на яких будується успіх AXIAL VINOS.

Поєднання іспанських традицій виноробства та новітніх технологій виробничого процесу сприяють виготовленню якісних вин із неперевершеним смаком.

Виноробний процес на заводах компанії напряму пов’язаний з природою та гармонує з культурним корінням країни. AXIAL VINOS використовує більшість місцевих сортів винограду, щоб отримати справжні винні сорти і суміші з кращих старовинних виноградних лоз.

Іспанія
Poligono PLAZA,
Castillo de Capua 10,
Nave 7, 50197 Zaragoza,
Spane
axialvinos.com
ПРОДУКЦIЯ
La Granja 360 Cava
MARQUESA DE ATIZA BLANCO, DOP
MARQUESA DE ATIZA TINTO, DOP
MARQUESA DE ATIZA VENDIMIA SELECCIONADA, DOP
MARQUESA DE ATIZA GARNACHA, D.O.P.
Наші бренди
Контакти
Виберіть адресу
+38 (067) 329 08 89
УКРАЇНА
м. Хмельницький, 29000
вул. Зарічанська, 3/1, офіс 209
На карті
+38 (067) 329 08 89
Україна
м. Київ, 04119
вул. Юрія Іллєнка, 83д
На карті
developed by supply.agency