Botter
Назад до брендів

Кажуть, що гарному вину потрібен час для того, аби розкрити найкращі якості. Але воно також потребує самозречної відданості та зусиль тих, хто його створює. Лише деякі вина здатні втілити в собі дійсно унікальний віковий досвід своїх творців. Одні з небагатьох – це вина італійської виноробні Botter зі столітніми традиціями.

Компанія заснована у 1928 році Карлом Боттером. За час існування виноробні змінилося три покоління сім’ї Боттер, які присвячували себе вину повністю і з усією пристрастю. Спочатку компанія торгувала вином на розлив, але друге покоління сім’ї в особах братів Арнальдо і Енцо почало розливати вина по пляшках. Завдяки цьому кроку компанія змогла вийти на міжнародний ринок.

У 1970-1980 роках компанія Botter активно розширювала асортимент вин. До продукції, виробленої на сімейній виноробні в Мотта-ді-Лівенца недалеко від Тревізо, додалися вина з інших знаменитих виноробних зон Італії (Тоскана, Сицилія, Апулія). Згодом Casa Vinicola Botter з маленької виноробні перетворилася на великого виробника з більш ніж 1000 га виноградників і експортом в 35 країн світу.

Незважаючи на великі обсяги виробництва, якості продукції приділяється найпильніша увага. Енологічна лабораторія систематично перевіряє і оцінює зразки на відповідність стандартам. Про високу якість вин Casa Vinicola Botter свідчать престижні міжнародні нагороди: Decanter, Mundus Vini, Berliner Wein Trophy, Concours Mondial de Bruxelles та інші.

Італія
Casa Vinicola Botter Carlo & C.S.p.A.
Via Cadorna Luigi, 17, Fossalta di Piave VE, 30020, Italy
www.botter.it
ПРОДУКЦIЯ
Tor del Colle Motepulciano D’Abruzzo D.O.C.
Botter – Boira Sangiovese Marche IGT
Lapilli — Falanghina Beneventano I.G.T.
Lapilli — Fiano Di Avellino D.O.C.G.
Lapilli — Greco Di Tufo D.O.C.G.
Наші бренди
Контакти
Виберіть адресу
+38 (067) 329 08 89
УКРАЇНА
м. Хмельницький, 29000
вул. Зарічанська, 3/1, офіс 209
На карті
+38 (067) 329 08 89
Україна
м. Київ, 04119
вул. Юрія Іллєнка, 83д
На карті
developed by supply.agency