Hauts de Pallete
Назад до брендів

Виноградники цієї виноробної компанії займають площу 150 га. У штаті налічується 20 співробітників і виробляється 1 мільйон пляшок вина на рік. Протягом останніх 5 поколінь винороби передавали свої секрети виготовлення та пристрасть до своїх виноградних лоз, а також до своїх вин.

Внаслідок націоналізації в 1962 році, родина Юнг була вимушена відмовитися від своїх виноградників, які вони розвивали з 1859 року.

Чарльз Юнг приєднався до свого старшого брата, який уже жив у Бордо, Франція. Він придбав Chateau HAUT MONDAIN, виноградник, площею 42 га в Бордо АОС, на благо своїх двох синів та двох племінників. Протягом наступних 20 років чотири партнери продовжували розвиток та купували більше виноградників, аж до 1982 року, коли вони вирішили мирно піти окремими шляхами.

Наступним кроком було створення нової виробничої компанії: SCEA Charles YUNG & Fils. Чарльз Юнг, зміг зберегти під час поділу Chateau HAUT MONDAIN і Chateau BARAIL (AOC Бордо), Chateau LES HAUTS DE PALETTE, а також Chateau MOULIN DE TASSIN (Кот-де-Бордо). Йому довелося віддати –  Chateau MONBRABECH (AOC Корб’ер).

Жан Крістоф оселився і купив Chateau SAINTONGEY (AOC Бордо) у 1993 році. Тоді ж до компанії приєдналася його дружина Сесіль. У 1999 році для диверсифікації ринків було створено компанію з продажу та дистрибуції: HDP – LES HAUTS DE PALLETTE SARL.

Молодший син Родольфа, Чарльз, перевів власний бізнес у сімейну власність у 2006 році, завдяки цьому, він може краще розвивати компанію.

Ця торгова компанія також займається дистрибуцією вин для дружини Родольфа, Марії Хелен ЮНГ-ТЕРОН. Її вина виробляються в Chateau de PORTETS (AOC Грав), а також Chateau PORT DU ROY (AOC Бордо Суперіор).

У 2012 році – придбали Chateau BOURDON LA TOUR (AOC Кот-де-Бордо), розташоване у Каділлаку, в даний час там проходить масштабний ремонт.

Чарльз Юнг, у своєму поважному віці все ще присутній у бізнесі і продовжує консультувати своїх синів. Жан Крістоф відповідає за виноградники та виноробство. Родольф та Сесіль керують маркетингом та адміністрацією.

Франція
Les Hauts de Palette SARL
4 Bis Chemin de Palettes, BP 38
33 410 BEGUEY
FRANCE
www.leshautsdepalette.com
ПРОДУКЦIЯ
Baron de Gasсq
Baron de Gasсq, Blanc
Chateau De Portets
Chateau Laubarede
Наші бренди
Контакти
Виберіть адресу
+38 (067) 329 08 89
УКРАЇНА
м. Хмельницький, 29000
вул. Зарічанська, 3/1, офіс 209
На карті
+38 (067) 329 08 89
Україна
м. Київ, 04119
вул. Юрія Іллєнка, 83д
На карті
developed by supply.agency