Haut Marin
Назад до брендів

Уже майже століття сім’ї Пратавейра і Егерленер працюють на виноградниках в Гасконі. За три покоління їм вдалося створити елегантні вина, які втілили неймовірну фруктовість виняткового терруара і натхненний труд їхніх творців.
Історія господарства почалася у 1920 році, коли швейцарський винороб Жан Франсуа Морель оселився в Гасконі і почав займатися виноградарством. Його маєток налічував 10 гектарів, засаджених виноградною лозою.
У 1960 році його дочка Деніза та її чоловік Жан Егерленер беруть розвиток маєтку до своїх рук. Завдяки спільній пристрасті до виноградної лози і виноградарству їм вдається розширити виноградники і побудувати виноробню. Згодом до них приєднується їхній син Філіп.
У 1988 році в сімейну справу вступає їхня дочка Елізабет та її чоловік, Генрі Пратавейра. Завдяки їхнім зусиллям виноградне господарство швидко розвивалося. Територія об’єднала близько 150 гектарів виноградників в районі I.G.P. Кот де Гасконь.
У 2003 році сімейна компанія випускає перші пляшки своїх вин. Нинішні господарі Domaine de Menard – онуки засновника Філіп Егерленер і Елізабет Пратавейра. Філіп керує виноградниками, а Елізабет – професійний енолог. Вони експериментують з ґрунтами і сортами винограду, часом вибираючи не найбільш популярні, а найбільш підходящі до терруара. Усе заради того, щоб створювати дивовижні вина, в яких втілюється щедрість місцевої природи.
Об’єднавши зусилля декількох поколінь, сьогодні виноробна компанія Domaine de Menard продовжує розвивати виробництво, робити внесок в своє ім’я і завойовувати прихильність поціновувачів виняткових вин в усьому світі.

Франція
LIEU DIT LES CHARPENTIES
32330 GONDRIN

www.fjp-vins.fr/
ПРОДУКЦIЯ
2 Amande, Colombard Sauvingnon
3 Gulf Stream, Rose Gourmand
4 Triton, Merlot & Cabernet Sauvignon
5 Perle, Sauvingnon Blanc
7 Venus, Gros Manseng
Наші бренди
Контакти
Виберіть адресу
+38 (067) 329 08 89
УКРАЇНА
м. Хмельницький, 29000
вул. Зарічанська, 3/1, офіс 209
На карті
+38 (067) 329 08 89
Україна
м. Київ, 04119
вул. Юрія Іллєнка, 83д
На карті
developed by supply.agency