Poggiocaro
Назад до брендів

Schenk Italia – один з найбільших виробників та експортерів італійських вин. Від Піно Гріджио – до Шардоне, від Піно Неро – до Просекко… Завдяки налагодженим бізнес-зв’язкам компанія пропонує найширший асортимент вин з усіх виноробних регіонів Італії, враховуючи тенденції ринку та вподобання споживачів.
Компанія була заснована ще 1952 року в провінції Реджо-Емілія. У 1960 році винний завод був переведений в муніципалітет Ора. Протягом десятиліть виробничі потужності Schenk Italia розширювалися та модернізувалися. У 1993-1995 роках винний завод в Ора був повністю переоснащений надсучасним обладнанням. Саме в цей час було встановлено першу автоматичну лінію розливу. 2002 року запрацювала друга високошвидкісна лінія потужністю понад 30 тисяч пляшок на годину. 2007 року було закладено новий винний погріб, що збільшив потужність виробництва до 63 тисяч гектолітрів вина на рік.
Протягом десятиліть за допомогою команди досвідчених виноробів і технологів Schenk Italia фокусується на розробці нових винних купажів та продуктів. Різноманітність ґрунтів, кліматичних умов і вирощуваних сортів винограду дають можливість створювати все нові винні позиції, що відповідають потребам різних ринків і споживачів. Сьогодні портфель компанії розширений найкращими за якістю винами з Венето, П’ємонту, Тоскани, Абруццо і Сицилії.
Розвинена дистрибуція дозволяє Schenk Italia продавати свої вина через найбільших європейських оптовиків та через мережі супермаркетів в Німеччині, Великобританії, Австрії та країнах Бенілюксу. В останні роки компанія з успіхом вийшла на ринки США, Східної Європи та Південної Америки.

Італія
Via Stazione 43
Italy
I-39040 Ora
www.schenkitalia.it/
ПРОДУКЦIЯ
Poggiocaro — Brunello Di Montalcino D.O.C.G. Poggiocaro
Наші бренди
Контакти
Виберіть адресу
+38 (067) 329 08 89
УКРАЇНА
м. Хмельницький, 29000
вул. Зарічанська, 3/1, офіс 209
На карті
+38 (067) 329 08 89
Україна
м. Київ, 04119
вул. Мельникова, 83а
На карті
developed by supply.agency