Quinta Vale d’Aldeia
Назад до брендів

Quinta Vale d’Aldeia – розташована в місті Меда в серці регіону Дору Суперіор – є проєктом народженим зусиллями та відданістю однієї сім’ї, з основною цілю – виробляти видатні вина.
Місце розташування виноробні, знане своїм багатим та складним мікрокліматом, це означає що щедра земля в поєднанні з відібраними сортами винограду дає дійсно неперевершену якість та врожайність. В доповнення до цього, ми використовуємо передові технології виробництва вина.
Quinta Vale d’Aldeia – це еталон якості на Міжнародному та Португальському ринках, з широким вибором вин, починаючи з легких і ароматних до більш вишуканих, які задовільнять найвимогливіші смаки.
Побудована з нуля в 2009 році, виноробня обладнана найдосконалішими технологіями винофікації, при цьому традиційні методи виноробства не були зігноровані. Трьох поверхова будівля гармонійно вписується в оточення. Більшість її структури прихована, посилюючи вражаючу природню красу узгір’я, обрамлёного великими плантаціями мигдалю.
На 0 рівні розташовано дві окремі зони: одна в якій відбувається весь процес прийому винограду, в цей час, в іншій зоні розташувались офіси, включаючи зону дегустації вина та проведення різних заходів з якої відкривається чудовий панорамний вид на оточуючий ландшафт. На -1 рівні розміщується
обладнання для бродіння червоного вина, також ця зона включає в себе величезний склад готової продукції. На -2 рівні проходить ферментація білого вина. Тут також присутнє місце для зберігання червоного вина, виробництво пляшок та етикеток та прекрасна зона для витримки вин у бочках.

Португалія
Estrada Nacional 331
Vale da Manta
6430-119 Meda
www.quintavaledaldeia.com
ПРОДУКЦIЯ
Foral De Meda Tinto
Foral De Meda Branco
Kasta Tinto
Kasta Rose
Kasta Branco
Porto Ruby
Porto Tawny
Наші бренди
Контакти
Виберіть адресу
+38 (067) 329 08 89
УКРАЇНА
м. Хмельницький, 29000
вул. Зарічанська, 3/1, офіс 209
На карті
+38 (067) 329 08 89
Україна
м. Київ, 04119
вул. Юрія Іллєнка, 83д
На карті
developed by supply.agency