Sordo
Назад до брендів

Виноробне господарство Sordo розташоване в кількох кілометрах від Альби, біля підніжжя пагорба Бароло, в муніципалітеті Кастільоне Фалетто провінції Кунео. Це сімейний бізнес, власники якого займаються виноградарством і виноробством упродовж трьох поколінь. Господарство було засноване ще на початку 1900-х років дідом сьогоднішнього власника Джорджіо Сордо – Джузеппе Сордо. Однак історичний поворот у справах сімейної компанії стався завдяки батькові нинішнього власника, Джованні Сордо, який разом з дружиною Марією придбав численні виноградники у декількох найкращих районах території Бароло.

Землі цих виноградників складаються з дуже глибокого і компактно розташованого  вапняного мергелю. Багатий на мікроелементи  ґрунт у поєднанні з мікрокліматом Ланге створює ідеальні умови для вирощування Неббіоло – дуже виразного і вимогливого сорту, з якого виготовляють престижні вина поважного віку з надзвичайно багатим букетом.

Сьогодні компанія Sordo володіє площею в більш ніж 53 гектарів, що засаджені виноградниками і знаходяться в муніципальних районах Кастільоне Фалетто, Серралунга д’Альба, Монфорте д’Альба, Бароло, Новелло, Ла Морра, Вердун, Гринцане Кавур і Вецца д’Альба.

Потужності компанії оснащені сучасним обладнанням для виробництва вина, його зберігання і розливу в пляшки. Значний старовинний підвал здатен вмістити більше сотні дубових бочок, що дозволяє вину дозрівати і розвиватися до досконалості. У всіх виробничих процесах, як на виноградниках, так і в підвалах витримки, використовуються перевірені часом традиційні методи виноробства, які дійшли до нас ще від наших предків.

Італія
Via Alba Barolo 175 - Borgata Garbelletto
12060 Castiglione Falletto (CN) Italy
www.sordogiovanni.it/
ПРОДУКЦIЯ
Sordo — Barolo D.O.C.G.
Наші бренди
Контакти
Виберіть адресу
+38 (067) 329 08 89
УКРАЇНА
м. Хмельницький, 29000
вул. Зарічанська, 3/1, офіс 209
На карті
+38 (067) 329 08 89
Україна
м. Київ, 04119
вул. Мельникова, 83а
На карті
developed by supply.agency