Назад у новини
Astoria Wines – ексклюзивний партнер Odessa Fashion Day
12.04.2017

З 6 по 9 квітня в Одесі відбулася головна подія модного сезону – 15th Odessa Fashion Day. Ексклюзивним партнером масштабного івенту виступив бренд Astoria Wines, продукцію якого представляє в Україні компанія WSW Group.

15 сезон Odessa Fashion Day зібрав в місті біля Чорного моря шанувальників найактуальніших трендів. Чотири насичені дні були присвячені показам українських і зарубіжних дизайнерів, а також лекціям, майстер-класам, спілкуванню і вечіркам. Основні заходи проходили на двох локаціях – на території знаменитого Одеського Головпоштамту і у сучасному ТЦ Kadorr, що дозволило показати єдність історії і новітніх тенденцій.

Яскравим емоційним центром для сотень гостей Odessa Fashion Day стала розкішна фотозона Astoria Wines. Її золоте оформлення, стилізоване під гру бульбашок у бокалі ігристого, підкреслило статус події і виступило відмінним антуражем для численних фотосесій і селфі.

Як зазначають експерти, сьогодні Odessa Fashion Day є одним з найбільш відвідуваних і популярних галузевих fashion-заходів в Україні.

Публікація в Officielhttp://officiel-online.com/all-news/novosti-lmoda/kak-eto-byilo-15-y-sezon-odessa-fashion-day/

 

Попередня новина Наступна новина
Контакти
Виберіть адресу
+38 (067) 329 08 89
УКРАЇНА
м. Хмельницький, 29000
вул. Зарічанська, 3/1, офіс 209
На карті
+38 (067) 329 08 89
Україна
м. Київ, 04119
вул. Юрія Іллєнка, 83д
На карті
developed by supply.agency