Назад у новини
WSW Group – ексклюзивний імпортер продукції європейських виноробів
22.03.2017

Astoria, Anno Domini 47, Botter, Tombacco – назви, що відомі поціновувачам якісних вин по всьому світу. Сьогодні вина під цими брендами представлені й в Україні завдяки ексклюзивному імпортеру WSW Group.

Основу винної колекції Worldwide Spirits Wine Group складають італійські вина. Перш за все, це продукція виноробень з давніми традиціями і гарною репутацією, що розвивалися як сімейний бізнес і вийшли на міжнародний ринок. Серед них багато виробників, що об’єднують зусилля поколінь і в яких справу предків натхненно продовжують діти й онуки. Ці компанії створюють винну культуру та історію своєї країни. Так, виноробня Astoria Wines заснована братами Паоло і Джорджо Полегато, які й сьогодні керують компанією і займаються її просуванням. А за весь час існування виноробні Botter змінилося вже три покоління сім’ї, починаючи з її засновника Карла Боттера.

Залежно від географічного розташування кожна з виноробень робить ставку на свій продукт. Візитівкою Astoria Wines став традиційний енологічний продукт регіону Венето – Prosecco. Вінтажне Prosecco Millesimato удостоїлося безлічі престижних нагород, у тому числі Великої золотої медалі на Міжнародному енологічному конкурсі Vinitaly у Вероні. Виноробня 47 Anno Domini, крім великого вибору Prosecco, орієнтується на унікальний асортимент тихих вин з традиційних і місцевих сортів винограду. Примітно, що сімейні традиції виноробні інтегрують з інноваційними підходами до виробництва та просування. Йдеться як про використання модернового обладнання та найсучасніших технологій, так і про реалізацію авторських ноу-хау і застосування новітніх маркетингових стратегій.

У найближчих планах WSW Group – масштабування бізнесу, розширення географії поставок, укладання контрактів з виноробними інших країн Європи і світу, а також зростання продуктового портфеля за рахунок світових алкогольних брендів.

Попередня новина Наступна новина
Контакти
Виберіть адресу
+38 (067) 329 08 89
УКРАЇНА
м. Хмельницький, 29000
вул. Зарічанська, 3/1, офіс 209
На карті
+38 (067) 329 08 89
Україна
м. Київ, 04119
вул. Юрія Іллєнка, 83д
На карті
developed by supply.agency