Назад у новини
WSW Group – партнер заходів Клубу Hoteliero
14.04.2017

Компанія WSW Group взяла участь у заході Клубу Hoteliero «Готель і ресторан. Як удосконалити роботу і обійти конкурентів? Тренди, технології, персонал».

У рамках івенту експерти WSW Group провели дегустацію для фахівців сфери HoReCa. Шеф-сомельє презентував учасникам форуму вина відомих італійських і французьких виноробень Tombacco, Anno Domini, Haut Marin і Botter (лінійка Lapilli), які компанія ексклюзивно імпортує в Україну. До кожної позиції була підібрана ідеальна гастрономічна пара – різні види сиру, устриці, тунець.

Серед гостей були присутні готельєри та ресторатори з усієї України. Учасники зустрічі високо оцінили якість вин, представлених на дегустації, і відзначили їхній потенціал для розвитку готельно-ресторанного бізнесу.

Як зазначають експерти WSW Group, асортимент імпортованих вин і алкогольних напоїв формується з урахуванням новітніх світових трендів і смаків українських споживачів. «Для наших партнерів у готельно-ресторанному бізнесі ми пропонуємо тільки ті позиції, що точно будуть користуватися попитом серед гостей закладу», – підкреслюють у компанії.

 

Попередня новина Наступна новина
Контакти
Виберіть адресу
+38 (067) 329 08 89
УКРАЇНА
м. Хмельницький, 29000
вул. Зарічанська, 3/1, офіс 209
На карті
+38 (067) 329 08 89
Україна
м. Київ, 04119
вул. Юрія Іллєнка, 83д
На карті
developed by supply.agency